Dordiai Mykola obhájil Titul

Mykola Dordiai je Mistrem České republiky v ř.ř zápase v kategorii mladších žáků

Ostrava - dnes proběhlo Mistrovství České Republiky v zápase řeckořímském  v kategorii U13 mladší žáci a kategoii U 17 Kadeti.Celkem se ůčastnilo 100 závodníků z 20 oddílů republiky. Teplický oddíl zápasu odjelo reprezentovat  v U13 Dordiai Mykola 70kg,Pantazi Oleksii 52kg a Hradský Matyáš 43kg,ve starší kategorii U17 Jezdinský Sean.

Při zahájení mistrovství ČR,se minutou ticha zavzpomínalo na našeho olympionika Víťezslava Máchu ,rodáka Ostravského Krmelína a zárověň proběhlo předání ocenění reprezentačnímu trenérovi Zdeňku Švecovi za výsledky reprezentantů na mezinárodních žíněnkách.

Dordiai Mykola 70 kg obhájil Titul Mistra České Republiky v zápase ř.ř,když všechny své soupeře porazil na lopatky a dokázal navázat na loňské výsledky,Bravo.V sobotu 10.2.  bude obhajovat druhý titul ve volném stylu ve Vítkovicích,tak držme palce.

Pantazi Oleksi ve váze 52kg startoval poprvé a obsadil 5 místo,kde se porovnal se svými soky,kde mohl dosáhnou lepšího umístnění,když neudržel svého soupře na zádech a to rozhodlo o jeho výsledku.

Hradský Matyáš 43kg ,také poprvé ochutnal žíněnku na mčr,kde obsadil konečné 8 místo.Matyáš se zde přesvědčil ,že je zapotřebý nejen technika a také síla,která ho dělila od lepšího výsledku.

Jezdinský Sean 71kg kadeti obsadil konečné 8 místo,když si vyzkoušel start ve starší kategorii kadetů,kde dokázal jednou vyhrát na lopatky  a ve dvou utkáních zabojoval i přes konečnou prohru.

Teplický oddíl obsadil 7 místo v pořadí družstev ze 17 oddílů

 

V pondělí si společně zatrénujeme v Chomutově,před MČR ve Vítkovicích v zápase volný styl ve stejných kategoiích.

Zpět